Доставка та Оплата

Прийом замовлень здійснюється  через кошик замовлень або зателефонувавши менеджеру компанії . Після оформлення замовлення  наш менеджер обговорить способи зручної для Вас доставки. Ми працюємо з такими транспортними компаніями: Нова пошта, Делівері, Нічний експрес, Сат, Укр пошта. Інші транспортні компанії обговорюються з менеджером.

Оплата товару

Оплата товару здійснюється за безготівковим розрахунком  (з ПДВ) або   під час отримання товару (накладеним платежем), за наявності паспорта та номера декларації (який ми Вам повідомимо)


Термін доставки                    в залежності від області України, куди необхідно доставити запчастину), точкою відліку служить підтвердження замовлення за телефоном при дзвінку менеджеру компанії. Працюємо без вихідних!


Упаковка товару, що відправляється

Наші співробітники перевіряють товари на повноту комплектації та відсутність зовнішніх дефектів перед відправкою на складі; відповідна упаковка товару дозволяє здійснити перевезення належним чином і запобігти можливі пошкодження під час транспортування. Тим не менш, до оплати товару необхідно провести його огляд, перевірити комплектність та цілісність виробу.


Умови повернення

Ви маєте право повернути товар безпосередньо при отриманні доставки, якщо товар не відповідає тому, що Ви замовили або виявлено дефект.
Слід пам'ятати, що товар зберігається на складі служб доставки не більше п'яти днів без плати, після нараховується пеня за зберігання.


< p>Регіони доставки:

Україна:

Вінницька область

Волинська область

Дніпропетровська область

Донецька область

Житомирська область

Закарпатська область

Запорізька область

Івано-Франківська область

< p>Київ

Київська область

Кіровоградська область

Крим

Луганська область:

Алчевськ

>

Лисичанськ

Луганськ

Сєвєродонецьк

Стаханов

Хрустальні й

Львівська область

Миколаївська область

Одеська область

Полтавська область

Рівненська область

Сумська область

Тернопільська область

Харківська область

Херсонська область

Хмельницька область

Черкаська область

Чернігівська область

Чернівецька область